اطلاعیه ها و اعلانات

دانلود جدیدترین و بهترین نرم افزار ها,بازی ها و آموزش های کامپیوتر و اندروید رو از سایت بست فور گیم دنبال کنید.

در صورت هرگونه مشکل با دانلود یا نصب بازی و نرم افزار مورد نظر خود حتما راهنمای نصب رو در پایین صفحه همون برنامه به دقت بخونید.

ترکیب مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6 کلش رویال

ترکیب مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6 کلش رویال

ترکیب مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6

ترکیب حرفه ای برای کوچ به آرنا 6 کلش رویال

Arena 6 new battle deck

درخواستی کاربران

امروز به شما دو ترکیب خوب و مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6 کلش رویال رو آماده کرده ایم که در این ترکیب استراتژی پیشرفته ای استفاده شده است و با کمک این ترکیب شما میتوانید به راحتی به آرنا 6 کلش رویال کوچ کنید.این دو ترکیب در آرنا 4 و 5 کلش رویال کاملا تست شده است و خیلی از کاربران به کمک این ترکیب ها به آرنا 6 کلش رویال به آسانی کوچ کرده اند.برای دیدن این ترکیب با سایت بست فور گیم همراه باشید.

ترکیب مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6 کلش رویال

سرباز های مورد نیاز ترکیب اول رو میتوانید در عکس زیر مشاهده کنید در این ترکیب هوگ و baby dragon سرباز اصلی این ترکیب میباشد که این دوتا سرباز باعث پیروزی شما میشود.از گوبلین همیشه برای اذیت کردن و جلوگیری از حمله های معمولی دشمن خود استفاده کنید و از اسکلت ها هم برای دفاع و برای اینکه هم اکسیر جمع کنید و هم در میدان سربازتون باشه از این کارت اسکلت استفاده کنید.

از سرباز Musketeer همیشه برای حمله استفاد کنید و هیچ وقت این کارت رو جلو رها نکنید همیشه از پشت هوگ و baby dragon رها کنید تا هم از این دوتا سرباز دفاع بکند و هم از پشت به راحتی با اتک های قدرتمند خود قلعه دشمن رو نابود بکند.

ترکیب مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6 کلش رویال

در این پست دوتا ترکیب آماده کرده ایم که سرباز های ترکیب دومی رو هم میتوانید در عکس زیر مشاهده کنید.در این ترکیب سرباز اصلی مینی پکا و والکری میباشد همیشه در حمله های حرفه ای خود بربریان ها و یا مینی دراگون رو جلوتر ارسال کنید بعدش والکری و مینی پکارو از پشت اینا ارسال کنید تا به راحتی قلعه دشمن رو نابود کنند.حتی میتوانید از والکری برای دفاع در حمله های شلوغ دشمن هم استفاده کنید.

ترکیب مناسب برای آسان رفتن به آرنا 6 کلش رویال

کپی برداری بدون ذکر منبع سایت حرام میباشد و ما هیچ رضایتی نداریم.

بست فور گیم

چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.25 ( 8 رای )
0 تا کنون ثبت شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت بست فور گیم محفوظ می باشد.در صورت هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد و ما هیچ رضایتی نداریم.
NS